FIERCE FRXP7PRC22TP TWRIVLXP 7PRC 22 3 TNG/PH
Category :
SKU : TSW|153927
Tags :
2 in stock
Manufacturer Part Number
FRXP7PRC22TP
Rate of Twist
1:8"
Caliber/Gauge
Barrel Length
22"