FIERCE FCTRXP300PRC22MM CT RVLXP 300PRC 22 3 MDTR
Category :
SKU : TSW|153998
Tags :
1 in stock
Manufacturer Part Number
FCTRXP300PRC22MM
Barrel Length
22"
Rate of Twist
1:9"