Fierce Firearms TROG7PRC24BF CT Rogue 7mm PRC 3+1 24″ Carbon Fiber Barrel, Black Cerakote Titanium Rec, Forest Camo Rogue Stock
Category :
SKU : TSW|151853
Tags :
1 in stock
Manufacturer Part Number
TROG7PRC24BF
Barrel Length
24"
Rate of Twist
1:8"
There are no reviews yet.
Be the first to review “Fierce Firearms TROG7PRC24BF CT Rogue 7mm PRC 3+1 24″ Carbon Fiber Barrel, Black Cerakote Titanium Rec, Forest Camo Rogue Stock”