Zero Tech Optics THDRS28GL Thrive HD Black 1x 28mm x 20mm 3 MOA Green Dot Reticle
Category :
SKU : TSW|179635
Tags :
3 in stock
Manufacturer
ZeroTech
Manufacturer Part Number
THDRS28GL
Eye Relief
Unlimited
Magnification
1x
Optic Coating
Multi-Coated
Reticle
3 MOA Green Dot
Shipping Weight
0.807
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “Zero Tech Optics THDRS28GL Thrive HD Black 1x 28mm x 20mm 3 MOA Green Dot Reticle”