WTHBY MLC01N300NR4B MKV LIVE WILD CARBON RH 300
Category :
SKU : TSW|191256
Tags :
2 in stock
Manufacturer
Weatherby
Manufacturer Part Number
MLC01N300NR4B
Action
Bolt Action
Barrel Length
22"
Caliber/Gauge
Capacity
3 + 1
Product Type
Rifle
Rate of Twist
1:10"
Shipping Weight
0.0
Sights
No Sights
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “WTHBY MLC01N300NR4B MKV LIVE WILD CARBON RH 300”