Additional information
| UPC | 747115463220 |
|---|---|
| Manufacturer | Weatherby |
| Manufacturer Part Number | 3WACT7MMBR18B |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 16" |
| Caliber/Gauge | |
| Capacity | 4 + 1 |
| Rate of Twist | 1:8" |
| Safety | Two-Position |
Loading...
WTHBY 3WACT7MMBR18B 307 ALPINE CT 7MM BC 16+2
$2,249.00
Out of stock
Unit Price: $1,779.52
| UPC | 747115463220 |
|---|---|
| Manufacturer | Weatherby |
| Manufacturer Part Number | 3WACT7MMBR18B |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 16" |
| Caliber/Gauge | |
| Capacity | 4 + 1 |
| Rate of Twist | 1:8" |
| Safety | Two-Position |
You must be logged in to post a review.
Prompt Communication
Trusted SSL Protection
Prompt Communication




Reviews
There are no reviews yet.