WT APACHE9MM46CPR APACHE DS 1911 9MM 4.6 17/21 COP
Category :
SKU : TSW|164933
Tags :
15 in stock
Manufacturer
WATCHTOWER FIREARMS
Manufacturer Part Number
APACHE9MM46CPR
Caliber/Gauge
Capacity
17 + 1
Safety
Ambidextrous
Slide Description
Optic Cut/Serrated
Barrel Length
4.60"
Model
Apache
Sights
Fiber Optic Front Sight
Product Type
1911
Color
COPPER
Action
Semi-Auto
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “WT APACHE9MM46CPR APACHE DS 1911 9MM 4.6 17/21 COP”