WT APACHE9MM46COY APACHE DS 1911 9MM 4.6 17/20 COY
Category :
SKU : TSW|187794
Tags :
2 in stock
Manufacturer
WATCHTOWER FIREARMS
Manufacturer Part Number
APACHE9MM46COY
Barrel Length
4.60"
Caliber/Gauge
Capacity
20 + 1
Safety
Ambidextrous Safety Lever
Slide Description
Optic Cut/Ported/Serrated
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “WT APACHE9MM46COY APACHE DS 1911 9MM 4.6 17/20 COY”