WT APACHE9MM46BLK APACHE DS 1911 9MM 4.6 17/21 BLK
Category :
SKU : TSW|164932
Tags :
26 in stock
Manufacturer
WATCHTOWER FIREARMS
Manufacturer Part Number
APACHE9MM46BLK
Safety
Ambidextrous
Slide Description
Optic Ready/Serrated
Capacity
17 + 1
Caliber/Gauge
Barrel Length
4.60"
Model
Apache
Color
Black
Action
Semi-Auto
Sights
Fiber Optic Front Sight
Product Type
1911
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “WT APACHE9MM46BLK APACHE DS 1911 9MM 4.6 17/21 BLK”