Wilson Combat NULA20S300B16RT7KR13 NULA 20S 300 Blackout 5+1 16″ Kodiak Rogue Armor-Tuff
Category :
SKU : TSW|171320
Tags :
2 in stock
Manufacturer
Wilson Combat
Manufacturer Part Number
NULA20S300B16RT7KR13
Barrel Length
16"
Caliber/Gauge
Capacity
5 + 1
Rate of Twist
1:7"