Additional information
| UPC | 747115458431 |
|---|---|
| Manufacturer | Weatherby |
| Manufacturer Part Number | MGT01N7MMBR2B |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 22" |
| Caliber/Gauge | |
| Capacity | 3 + 1 |
| Rate of Twist | 1:8" |
| Safety | Two-Position |
Loading...
Weatherby MGT01N7MMBR2B Mark V Backcountry Guide TI 7mm BC 3+1 22″ Graphite Black Cerakote Fluted Threaded Carbon Barrel, Titanium Drilled & Tapped Receiver, Exposed Carbon w/Carbide Black Accents Fix
$3,799.00
1 in stock
Unit Price: $3,102.52
| UPC | 747115458431 |
|---|---|
| Manufacturer | Weatherby |
| Manufacturer Part Number | MGT01N7MMBR2B |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 22" |
| Caliber/Gauge | |
| Capacity | 3 + 1 |
| Rate of Twist | 1:8" |
| Safety | Two-Position |
You must be logged in to post a review.
Prompt Communication
Trusted SSL Protection
Prompt Communication




Reviews
There are no reviews yet.