Sig Sauer SLH762TIQD SLH 7.62mm 1.67″ D 7.49″ L Black Titanium QD Mount
SKU : ORI|64204
Tags :
1 in stock
Manufacturer
Sig Sauer
Manufacturer Part Number
SLH762TI-QD
Barrel Length
7.49"
Caliber/Gauge
Color
Black
Model
SLH762TI-QD
Product Type
Suppressor
Shipping Weight
1.7
Units per Box
1
ATF Type
Silencer
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “Sig Sauer SLH762TIQD SLH 7.62mm 1.67″ D 7.49″ L Black Titanium QD Mount”