RADICAL FR16-556SOC-15RPR-MFT RFL MIN STK 30RD
Category :
SKU : ORI|60022
Tags :
799 in stock
Manufacturer
Radical Firearms
Manufacturer Part Number
RF01590
Action
Semi-Auto
ATF Type
MODERN SPORTING RIFLE
Barrel Finish
Black Melonite
Barrel Length
16"
Caliber/Gauge
Capacity
30
Color
Black
Length
Model
RF-15
Product Type
AR
Rate of Twist
1:7"