Radical Firearms FP105556M410RPRBMPSB 5.56x45mm NATO 10.50″
Category :
SKU : ZND|GRF01562
Tags :
132 in stock
Loading...
Description
The Radical Firearms 5.56mm AR Pistol uses MIL-STD Upper and lower receivers along with our 10″ RPR free float rail system for increased accuracy, keeping your hands cool and giving you plenty of room for accessories.
Additional information
UPC
Manufacturer
Radical Firearms
Manufacturer Part Number
RF01562
Action
Semi-Auto
Barrel Length
10.5"
Caliber/Gauge
Capacity
30
Color
Black
Model
RF-15
Product Type
AR
Safety
Manual Safety
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “Radical Firearms FP105556M410RPRBMPSB 5.56x45mm NATO 10.50″”