NEMO XO308-16SS XO STEEL 308 16 20R TNGSTN
Category :
SKU : TSW|195187
Tags :
2 in stock
Manufacturer
Nemo
Manufacturer Part Number
XO308-16SS
Action
Semi-Auto
Barrel Length
16"
Caliber/Gauge
Capacity
20 + 1
Rate of Twist
1:8"