NEMO BL-223W-16R BATTLE-LIGHT 223W 16 BB
Category :
SKU : TSW|195188
Tags :
2 in stock
Manufacturer
Nemo
Manufacturer Part Number
BL-223W-16R
Action
Semi-Auto
Barrel Length
16"
Caliber/Gauge
Capacity
10 + 1
Rate of Twist
1:8"
Safety
Ambidextrous Safety Lever
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “NEMO BL-223W-16R BATTLE-LIGHT 223W 16 BB”