LWRCI REPRMKIIR6.5TGF22SC REPR 6.5CRD 22″ TUNG
Category :
SKU : TSW|165537
Tags :
2 in stock
Manufacturer
LWRC
Manufacturer Part Number
REPRMKIIR65TGF22SC
Barrel Length
22"
Caliber/Gauge
Capacity
20 + 1
Rate of Twist
1:10"