Category :
SKU : TSW|171721
Tags :
2 in stock
Manufacturer Part Number
LTKRGSIETE300WSM24GRY
Caliber/Gauge
Barrel Length
24"
Action
Bolt Action
Capacity
3 + 1
Rate of Twist
1:8"