Category :
SKU : TSW|171719
Tags :
1 in stock
Manufacturer
Larue Tactical
Manufacturer Part Number
LTKRGSIETE300WSM24BLK
Action
Bolt Action
Barrel Length
24"
Caliber/Gauge
Capacity
3 + 1
Rate of Twist
1:8"