Additional information
| UPC | 640832011630 |
|---|---|
| Manufacturer | KelTec |
| Manufacturer Part Number | PR57TNG |
| Barrel Finish | Stainless |
| Barrel Length | 4" |
| Caliber/Gauge | |
| Capacity | 20 |
| Rate of Twist | 1:7" |
| Slide Description | Optic Ready/Serrated |
Loading...
KELTEC PR57 5.7X28 PISTOL 4.64″BBL OPTIC READY, TUNGSTEN, 20+1, 2-STRIPPER CLIPS
$391.29
206 in stock
Unit Price: $329.00
| UPC | 640832011630 |
|---|---|
| Manufacturer | KelTec |
| Manufacturer Part Number | PR57TNG |
| Barrel Finish | Stainless |
| Barrel Length | 4" |
| Caliber/Gauge | |
| Capacity | 20 |
| Rate of Twist | 1:7" |
| Slide Description | Optic Ready/Serrated |
You must be logged in to post a review.
Prompt Communication
Trusted SSL Protection
Prompt Communication
Reviews
There are no reviews yet.