Iver Johnson Arms EAGLEXL10P Eagle XL10P Swamp Snake 10mm 8+1 6″ Swamp Snake Hydrographic Front/Rear Angled Serrations Ported 4140 Steel Slide G-10 Snake Skin Grip
Category :
SKU : TSW|171129
Tags :
2 in stock
Loading...
Description
Includes one magazine.
Additional information
UPC
Manufacturer
Oaks Wholesale Dist/Iver
Manufacturer Part Number
EAGLEXL10P
Barrel Length
6"
Caliber/Gauge
Capacity
8 + 1
Safety
Beavertail Grip/Slide Stop/Thumb
Slide Description
Ported/Serrated
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “Iver Johnson Arms EAGLEXL10P Eagle XL10P Swamp Snake 10mm 8+1 6″ Swamp Snake Hydrographic Front/Rear Angled Serrations Ported 4140 Steel Slide G-10 Snake Skin Grip”