HORIZON HRF-VNP-300P-22R VANDAL PRIME 300PRC 22″
Category :
SKU : TSW|192270
Tags :
3 in stock
Manufacturer Part Number
HRF-VNP-300P-22R
Barrel Length
22"
Caliber/Gauge
Rate of Twist
1:8"