Category :
SKU : TSW|173317
Tags :
6 in stock
Manufacturer
Horizon Firearms
Manufacturer Part Number
HRF-VND-22CM-18R
Action
Bolt Action
Barrel Length
18"
Caliber/Gauge
Rate of Twist
1:8"