Category :
SKU : TSW|173331
Tags :
1 in stock
Manufacturer
Horizon Firearms
Manufacturer Part Number
HRFVCC22CM18R
Action
Bolt Action
Barrel Length
18"
Caliber/Gauge
Rate of Twist
1:8"