Horizon Firearms HRFBND7PRC22R Core Bandit 7mm PRC 22″
Category :
SKU : TSW|196098
Tags :
7 in stock
Manufacturer
Horizon Firearms
Manufacturer Part Number
HRFBND7PRC22R
Barrel Length
22"
Caliber/Gauge
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “Horizon Firearms HRFBND7PRC22R Core Bandit 7mm PRC 22″”