Horizon Firearms HRF-VNP-7PRC-24R Vandal Prime 7mm PRC 24″ Black Chrome Spiral Fluted Threaded Barrel, Black Chrome Steel Receiver w/Picatinny Rail, Arca Rail Forend, Textured Iota EKO Carbon Fiber St
Category :
SKU : TSW|196831
Tags :
1 in stock
Manufacturer Part Number
HRF-VNP-7PRC-24R
Barrel Length
24"
Caliber/Gauge
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “Horizon Firearms HRF-VNP-7PRC-24R Vandal Prime 7mm PRC 24″ Black Chrome Spiral Fluted Threaded Barrel, Black Chrome Steel Receiver w/Picatinny Rail, Arca Rail Forend, Textured Iota EKO Carbon Fiber St”