FREEDOM ORDNANCE FX9P10T-ODG FX9 9mm Luger 31+1 10″ Black Nitride Stainless Steel Barrel, M-LOK Handguard, Black Anodized Aluminum Picatinny Rail Receiver, OD Green Pistol Tube, AR15 Grip, Right Hand
Category :
SKU : TSW|180414
Tags :
7 in stock
Manufacturer Part Number
FX9P10T-ODG
Barrel Length
10"
There are no reviews yet.
Be the first to review “FREEDOM ORDNANCE FX9P10T-ODG FX9 9mm Luger 31+1 10″ Black Nitride Stainless Steel Barrel, M-LOK Handguard, Black Anodized Aluminum Picatinny Rail Receiver, OD Green Pistol Tube, AR15 Grip, Right Hand”