FREEDOM ORDNANCE FX9P10S-ODG FX9P 9mm Luger 31+1 10″ OD Green
Category :
SKU : TSW|180399
Tags :
1 in stock
Manufacturer
Freedom Ordnance
Manufacturer Part Number
FX9P10S-ODG
Barrel Length
10"
Caliber/Gauge
Capacity
31 + 1
Safety
Safety Selector Switch
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “FREEDOM ORDNANCE FX9P10S-ODG FX9P 9mm Luger 31+1 10″ OD Green”