FREEDOM ORDNANCE FX9P10-FDE FX9P 9mm Luger 31+1 10″ Flat Dark Earth
1 in stock
| UPC | 856169007462 |
|---|---|
| Manufacturer | Freedom Ordnance |
| Manufacturer Part Number | FX9P10-FDE |
| Barrel Length | 10" |