Freedom Ordance FM9D16-BLK FM9D 9mm Luger 33+1 16″ Black Anodized Barrel, Black Anodized Receiver, Black Polymer Grip
Category :
SKU : TSW|183440
Tags :
1 in stock
Loading...
Description
Includes 100rd belt bag, 150 links, 33rd Glock magazine and soft case.
Additional information
UPC
Manufacturer
Freedom Ordnance
Manufacturer Part Number
FM9D16-BLK
Barrel Length
16"
Caliber/Gauge
Capacity
33 + 1
Shipping Weight
0.0
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “Freedom Ordance FM9D16-BLK FM9D 9mm Luger 33+1 16″ Black Anodized Barrel, Black Anodized Receiver, Black Polymer Grip”