FIERCE TROG300WIN20BF CT ROG 300 20 BLK/FRST
Category :
SKU : TSW|184020
Tags :
2 in stock
Manufacturer Part Number
TROG300WIN20BF
Rate of Twist
1:10"
Action
Bolt Action
Safety
Lever Action
Barrel Length
20"