FIERCE ROGM2308WIN20BF MINI ROG 2 308 20″BK/FOR
Category :
SKU : TSW|186033
Tags :
2 in stock
Manufacturer Part Number
ROGM2308WIN20BF
Barrel Length
20"
3 + 1
Number of Magazines
Drop Box Magazine
Product Type
Rifle
Rate of Twist
1:10"