FIERCE ROG65PRC20BRSLH LH CRB ROGUE 65PRC 20″ SB
Category :
SKU : TSW|191424
Tags :
1 in stock
Manufacturer Part Number
ROG65PRC20BRSLH
Barrel Length
20"
Rate of Twist
1:8"