FIERCE ROG300PRC24BRS CBRG 300PRC 24 SB/SNORA
Category :
SKU : TSW|163157
Tags :
1 in stock
Manufacturer
Fierce Firearms
Manufacturer Part Number
COG300PRC24BRS
Rate of Twist
1:9"
Safety
Lever Action
Capacity
3 + 1
Caliber/Gauge
Barrel Length
24"