FIERCE FRXP7SAUM24TP TWRIVLXP 7MMSM 24 3 TNG/PH
Category :
SKU : TSW|153950
Tags :
2 in stock
Manufacturer Part Number
FRXP7SAUM24TP
Action
Bolt Short Action
Barrel Length
24"
Caliber/Gauge
Capacity
3 + 1
Rate of Twist
1:8.5"