FIERCE FRXP7RM24TP TWRIVLXP 7MMREM 24 3 TNG/PH
Category :
SKU : TSW|153939
Tags :
1 in stock
Manufacturer Part Number
FRXP7RM24TP
Rate of Twist
1:8.5"
Safety
Two-Position
Capacity
3 + 1
Caliber/Gauge
Barrel Length
24"