FIERCE FRXP7RM22TP TWRIVLXP 7MMREM 22 3 TNG/PH
Category :
SKU : TSW|153940
Tags :
2 in stock
Manufacturer Part Number
FRXP7RM22TP
Action
Bolt Long Action
Rate of Twist
1:8.5"
Safety
Two-Position
Capacity
3 + 1
Caliber/Gauge
Barrel Length
22"