FIERCE FRXP7RM20SBH TWRIVLXP 7MMREM 20 3 SB/HAR
Category :
SKU : TSW|153941
Tags :
2 in stock
Manufacturer Part Number
FRXP7RM20SBH
Rate of Twist
1:8.5"
Safety
Two-Position
Action
Bolt Long Action
Barrel Length
20"