FIERCE FRXP7PRC22SBH TWRIVLXP 7PRC 22 3 SB/HAR
Category :
SKU : TSW|153928
Tags :
2 in stock
Manufacturer Part Number
FRXP7PRC22SBH
Action
Bolt Long Action
Barrel Length
22"
Caliber/Gauge
Capacity
3 + 1
Safety
Two-Position
Rate of Twist
1:8"