FIERCE FRXP7PRC20TP TWRIVLXP 7PRC 20 3 TNG/PH
Category :
SKU : TSW|153929
Tags :
1 in stock
Manufacturer Part Number
FRXP7PRC20TP
Action
Bolt Action
Barrel Length
20"
Caliber/Gauge
Capacity
3 + 1
Safety
Two-Position
Rate of Twist
1:8"