FIERCE FRXP7PRC20BF TWRIVLXP 7PRC 20 3 BLK/FO
Category :
SKU : TSW|153930
Tags :
3 in stock
Manufacturer Part Number
FRXP7PRC20BF
Rate of Twist
1:8"
Barrel Length
20"