FIERCE FRXP65CM18TP TWRIVLXP 6.5CR 18 4 TNG/PH
Category :
SKU : TSW|153947
Tags :
1 in stock
Manufacturer
Fierce Firearms
Manufacturer Part Number
FRXP65CM18TP
Safety
Two-Position
Rate of Twist
1:8"
Action
Bolt Short Action
Barrel Length
18"