FIERCE FRXP300PRC24TP TWRIVLXP 300PRC 24 3 TNG/PH
Category :
SKU : TSW|153931
Tags :
3 in stock
Manufacturer Part Number
FRXP300PRC24TP
Barrel Length
24"
Caliber/Gauge
Capacity
3 + 1
Rate of Twist
1:9"