FIERCE FRXP300PRC22BU TWRIVLXP 300PRC 22 3 BLK/UR
Category :
SKU : TSW|153932
Tags :
2 in stock
Manufacturer Part Number
FRXP300PRC22BU
Caliber/Gauge
Barrel Length
22"
Capacity
3 + 1
Rate of Twist
1:9"