FIERCE FRXP300PRC20TP TWRIVLXP 300PRC 20 3 TNG/PH
Category :
SKU : TSW|153933
Tags :
4 in stock
Manufacturer
Fierce Firearms
Manufacturer Part Number
FRXP300PRC20TP
Rate of Twist
1:9"
Action
Bolt Magnum Action
Safety
Two-Position
Barrel Length
20"