FIERCE FRG7MMBC20BBO TW RAGE 7MMBC 20 BLKOUT
Category :
SKU : TSW|175049
Tags :
2 in stock
Manufacturer Part Number
FRG7MMBC20BBO
Action
Bolt Short Action
Caliber/Gauge
Capacity
4 + 1
Safety
3 Position
Rate of Twist
1:8"
Barrel Length
20"