FIERCE FRFP7PRC22BU TW RIVALFP 7MMPRC 22 BLKU
Category :
SKU : TSW|154013
Tags :
2 in stock
Manufacturer
Fierce Firearms
Manufacturer Part Number
FRFP7PRC22BU
Action
Bolt Action
Barrel Length
22"
Caliber/Gauge
Capacity
3 + 1
Rate of Twist
1:8"