FIERCE FRFP68WES24TP TW RIVALFP 6.8WST 24 TNGP
Category :
SKU : TSW|154027
Tags :
1 in stock
Manufacturer
Fierce Firearms
Manufacturer Part Number
FRFP68WES24TP
Action
Bolt Action
Barrel Length
24"
Caliber/Gauge
Capacity
3 + 1
Rate of Twist
1:7.5"