FIERCE FMTR65CM20DTB MT REAPER 65CRD 20 DISTN
Category :
SKU : TSW|183370
Tags :
1 in stock
Manufacturer
Fierce Firearms
Manufacturer Part Number
FMTR65CM20DTB
Caliber/Gauge
Capacity
3 + 1
Safety
Two-Position
Rate of Twist
1:9"
Barrel Length
20"