Fierce Firearms TWTROG7PRC24BS Twisted Rogue 7mm PRC 24″ Armour Lube Black Steel Threaded Barrel, Drilled & Tapped Steel Receiver, LR Negative Comb Sonora Ambush Camo Carbon Fiber Stock
Category :
SKU : TSW|175021
Tags :
2 in stock
Manufacturer Part Number
TWTROG7PRC24BS
Rate of Twist
1:8"
Action
Bolt Long Action
Barrel Length
24"
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “Fierce Firearms TWTROG7PRC24BS Twisted Rogue 7mm PRC 24″ Armour Lube Black Steel Threaded Barrel, Drilled & Tapped Steel Receiver, LR Negative Comb Sonora Ambush Camo Carbon Fiber Stock”